makasin nukkuvan naishlö:n (illan seuralainen, ei vetänyt pöppöö eikä vaatinut seksistä rahaa, kaveri) vieressä noin 3h. tytön nukahtamista edeltäneet hetket olivat olleet *köh* eroottisesti latautuneita (pöhinä ei btw häirinnyt mitään mitenkään
naishlö oli nukahtanut, ilmeisesti jo ennen uudestaanlämppäysoperaatiota perusjurrissa kun oli (skenaariossa ei ole juotettu ketään omien tarkoitusperien mukaisesti, joku kusipää sitä kuitenkin miettii) ja meikä niin täpinöissä etten tajunnut että oli nukahtanut.
jostain sain päähäni että hän oli läpeensä vittuuntunut sormeiluuni (huom. varsin antoisten sessarien jälkeen) ja esitti nukkuvaa. juttelin hetken tyyliin "hei älä nyt tolleen", "sanoisit ees jotain", "mä tiiän että sä et nuku oikeesti" kunnes tajusin hänen viestivän mulle ruumiinkielellä (asioita joita nukkuvat tekee, hengitys, pienet liikkeet, epämääräinen mumina jne jne) vastauksia. tämä tuntui todella luonnolliselta ja tulkitsin viestejä täydellisesti (hohhoijaa) ja pyydeltyäni anteeksi (jotka hyväksyttiin) keskustelu meni jopa henkeväksi. tarkemmasta sisällöstä ei mitään muistia.
asuttamassamme tilassa tapahtui myös kummia. valokatkaisija liikkui tasaista tahtia ylös ja takaisin alas, seinät väreilivät nestemäisesti ja huone venyi (suoraan edessä oleva seinä etääntyi) enkä silloin pitänyt koko juttua minään. kulunut n.3h tuntu vuorokaudelta JA viikolta samaan aikaan.
auringon alettua paistaa kaikki oli taas normaalia.
satunnaista olutta janoon lukuunottamatta peruspiri oli ainoa käytetty päihde, takana ei ollut valvottuja öitä ja tässä vaiheessa virtaa oli nautittu vasta muutama tunti aika pieniä viivoja.
kaikenkaikkiaan hauska tapaus mutta OUTO. kenelläkään vastaavia kokemuksia tai selityksiä?
tekstissä saattaa esiintyä piriego.
