Ensin uuttaa cocainin. Ja tekee crackia..
Löysin joskus kauan sit nestist ohjeet. Äsken ko kurkkas pakastelokerossa olevaa kukkapussia :arrow: joponder. Taukoo piti pitää, mut ko ei oo naistakaan kotona, niin piti jotain sisältöä asioihin saada
Kun crackia poltin kaverini kans, joskus = helvetin taivallinen euforianousu olo. Ei kovin pitkään kylläkään kestänyt. Kaivoin äsken, taas ne ohjeet esiin ja sielt loytyy kaikkien muidenki aineiden valmistustavat.
Monet varmaan tietää kyseisen sivun. Kyseisen aineen valmistaminen on ihan helppoa, jos investoi vähän enemmän hyviin laitteisiin.
Sais viäl helvetist parempaa crakia, kun olen kolme vuotta laboratorioalaa alaa opiskellut
Vittu, ko ajtus poikkee aina paukuis punaselta langalta.
Pirullista on, kuin on päihdemuisti
Ja siinä saattaisi käydä niinkin, et ajatus muuttuu ja miksei noit muitaki
Vaik tarkoitus oliski crackin harvinainen käyttö. Ei myynti tai kailotus. Ainoastaan omaan käyttöön ja pahaille kavereille seurapiiriin
Myyminen tai kailotus johtaisi ainakin seuraaviin ongelmiin.
Kaveripiirini muuttuisin helvetiksi, ikuiseksi säätämiseksi ja pelamiseksi.
Virkavalta! Vankila tai muut oikeudelliset tuomiot :arrow: ikuinen kärsimys, sekä maineen menetys. Ei normaalia elämää enää..
Pahin = kuolema.